Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 7
FB
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Služby » Odhad nemovitosti

Odhad tržní ceny nemovitosti

Tržní oceňování nemovitostí poskytuje naše realitní kancelář v rámci služeb které nabízí, a to jak pro notářské účely např. v rámci dědického řízení, tak i při samotném prodeji nemovitosti. „Ukazatelem standardní ceny je cena obvyklá neboli tržní. Její výše odpovídá částce, kterou lze žádat za podobnou nemovitost v daný okamžik v téže lokalitě,“

Pokud se navíc rozhodnete svůj dům, byt nebo pozemek prodat prostřednictvím naší realitní kanceláře, budete mít odhad tržní ceny naprosto zdarma.

 

Pro dědické účely:

Jste účastníkem dědického řízení a potřebujete vypracovat odhad ceny nemovitosti? Podle dnes platné legislativy není v tomto případě nutný znalecký posudek od soudního znalce. Pro určení hodnoty nemovitosti v dědickém řízení vám postačí expertní odhad ceny obvyklé, který pro vás může připravit i naše realitní kancelář.

Potřebujete se vypořádat se spolumajiteli vaší nemovitosti:

Vyhotovíme pro Vás odhad tržní ceny nemovitosti a v případě prodeje zajistíme kompletní realitní a právní servis s notářskou úschovou kupní ceny.

Není odhad jako odhad:

  • Pro banku se dělá odhad tržní ceny – takové, za jakou je možné nemovitost případně prodat, když s ní chcete ručit na hypotéku.
  • Pro finanční úřad pro potřeby daně z nabytí nemovitosti se dělá znalecký posudek, pro který mají odhadci dané tabulky. Tržní cena a cena ve znaleckém posudku se proto mnohdy liší.
  • Spolupracujeme dlouhodobě se soudními znalci v rámci oceňování nemovitostí, neváhejte nám zavolat

Pro vypracování tržní ceny nemovitosti nás kontaktujte na tel.: 604 986 677, nebo na emailu [email protected] , Lucie Valdhansová, jednatelka